Doradztwo Podatkowe
S. Celek
M. Rymaszewski
L. Rymaszewska
 Jesteśmy doradcami podatkowymi z wykształceniem prawniczym. Wyższe studia prawnicze ukończyliśmy w Rzeszowie. 
Nasza firma powstała w 1996r. Stanisław Celek jako właściciel biura i doradca podatkowy zatrudniał wówczas 3 księgowych. Od tego czasu małe biuro przekształciło się w kancelarię doradztwa podatkowego zatrudniającą ponad 25 osób, świadcząca kompleksowe usługi z zakresu prawa podatkowego. 

Nasza kancelaria cieszy się dużym zaufaniem podatników, gdyż prowadzimy rozliczenia podatkowe ponad 250 podmiotów gospodarczych.
 
W 2004r. z jednoosobowej działalności powstała Spółka partnerska doradców podatkowych Stanisław Celek nr wpisu 01978 i Marcin Rymaszewski nr wpisu 10036. W 2010r. dołączył do nas trzeci partner - doradca podatkowy Lucyna Rymaszewska. Naszym celem jest osiągnięcie pełnego profesjonalizmu w zakresie doradztwa podatkowego na rzecz małych, jak i dużych firm. 

Za cel stawiamy sobie, aby nasi klienci powierzając nam podatkowe rozliczanie swojego przedsiębiorstwa, mogli skupić się na rozwijaniu swoich firm, a nie na traceniu czasu dla urzędników podatkowych i skarbowych.
Chcemy abyście Państwo spali spokojnie wiedząc, że powierzone nam przez Was sprawy, są prowadzone w sposób prawidłowy, sumienny, profesjonalny i rzetelny. 

Nasza kancelaria to zarówno biuro rachunkowe, jak i zespół prawników zajmujący się reprezentowaniem klientów przed organami podatkowymi wszelkich instancji (urzędy skarbowe, izby skarbowe, urzędy celne, izby celne, urzędy kontroli skarbowej) oraz przed sądami administracyjnymi w sprawach podatkowych (wojewódzkie sądy administracyjne, Naczelny Sąd Administracyjnymi). 
 
Zajmujemy się doradztwem podatkowym dla małych, średnich i dużych firm. Dokonujemy na zlecenie planowania podatkowego.


SPÓŁKA PARTNERSKA
CELEK RYMASZEWSKI RYMASZEWSKA

ul. Łukasiewicza 8 A 35-604 Rzeszów
tel. +48 (017) 857-55-95 wew. 32
fax +48 (017) 857-55-95
e-mail: adres ukryty
Created by Celek DESIGN